Naše rodinná firma byla založena v roce 1991 po mém odchodu z tehdejšího zaměstnání,kde jsem vykonával práci servisního technika v jičínském regionu.

Velký nárůst prací a zakázek si vyžádal vybudování dílenského zázemí a skladu. Postupem času jsem přijmul další pracovníky a vytvořili jsme systém k zvládnutí servisní, obchodní i projekční činnosti tak, abychom mohli uspokojit naše stálé klienty a oslovit potencionální zákazníky a vše bylo tzv. pod jednou střechou s garancí následných služeb.

Velkou změnou se pro nás byl rok 2004, kdy jsme změnili právní formu a veškerou činnost převzalo nově vzniklé s.r.o. V současnosti je ve firmě 7 zaměstnanců – včetně 4 servisních techniků. Příjem zakázek je zajištěn nepřetržitě a zákazníci v případě potřeby mají naše služby k dispozici i mimo pracovní dobu, o víkendech i svátcích.

Máme uzavřeny servisní i obchodní smlouvy s našimi nejvýznamnějšími výrobci i dovozci gastrozařízení. Pro řadu značek máme autorizaci servisu, nicméně fungujeme i jako universální neznačkový servis, což umožňuje velká unifikace součástek výrobků. Zpětnou vazbou přes servis máme vytypován spolehlivý okruh dodavatelů i značek.

Naší velikou výhodou je, že vše, co prodáváme má zabezpečeno servisní služby – z 90% našimi vlastními techniky, zbytek nám zajišťují smluvní partneři nebo využíváme servisní síť výrobců.

Záruční doba na naše dodávky je minimálně 12 měsíců pro stolní zařízení, v případě technologických celků min. 24 měsíců, popř. dohodou jsou smluveny speciální podmínky.

Naše motto: Nepreferujeme značku, ale užitnou hodnotu v poměru k ceně a výkonu.

O zákazníka se dokážeme kompletně postarat návrhem provozu, dodáním zařízení, záručním i pozáručním servisem, dále prodejem dalších doplňků a potřeb pro gastroprovozy, jako je prodej chemie pro hygienu a mytí, gastronádoby, kuchyňské potřeby .

Provádíme konzultační činnost k problematice gastro provozů.