Naše rodinná firma vznikla ke dni 01/04/1991 odchodem mé osoby z tehdejšího státního podniku Elektrokov Trutnov, kde jsem po dobu 8 let vykonával práci servisního technika na regionu jičínského okresu .
Velký nárůst prací a zakázek si vyžádal vybudování dílenského zázemí, skladu, postupem času jsem do hlavního poměru zaměstnal další pracovníky a vytvořili jsme systém k zvládnutí servisní, obchodní i projekční činnosti tak, abychom mohli uspokojit naše stálé klienty a oslovit potencionální zákazníky a vše bylo tzv. pod jednou střechou s garancí následných služeb.

Velkou změnou se pro nás stal datum 01/08/2004, kdy jsme změnili právní formu a veškerou činnost převzalo nově vzniklé s.r.o. V současnosti /k 01/04/2009 / je ve firmě 8 zaměstnanců – z toho je 5 servisních techniků a montérů, příjem zakázek je nepřetržitě a zákazníci v případě potřeby mají naše služby k dispozici i mimo pracovní dobu, víkendech i o svátcích.

Máme uzavřeny servisní i obchodní smlouvy s našimi nejvýznačnějšími výrobci i dovozci gastrozařízení, pro řadu značek máme autorizaci servisu, nicméně fungujeme i jako universální neznačkový servis, což umožňuje velká unifikace součástek výrobků. Zpětnou vazbou přes servis máme vytypován spolehlivý okruh dodavatelů i značek.
Naší filosofií je zásada – vše co prodáváme má zabezpečeno servisní služby – z 90% našimi vlastními techniky, zbytek nám zajišťují smluvní partneři, nebo využíváme servisní síť výrobců.

Záruční doba na naše dodávky je minimálně 12 měsíců pro stolní zařízení, v případě technologických celků min. 24 měsíců, popř. dohodou jsou smluveny specielní podmínky.

Motto : Nepreferujeme značku, ale užitnou hodnotu v poměru k ceně a výkonu.

O zákazníka se dokážeme postarat návrhem provozu, dodáním zařízení, záručním i pozáručním servisem, dále prodejem dalších doplňků a potřeb pro gastroprovozy, jako je prodej chemie pro hygienu a mytí, gastronádoby, kuchyňské potřeby pro kuchaře atd. ……………………

Provádíme konzultační činnost k problematice gastro provozů.