Gastro prodej

Naše firma se zabývá i prodejem a montážemi gastrozařízení, jsme schopni navrhnout optimální řešení dle Vašeho požadavku – stroje známe po servisní stránce, kdy se dají lépe objevit jejich slabiny než jen při prodeji .

Dodávky zahrnují celou škálu zařízení včetně příslušenství pro provoz:
kotle, pánve, pece, stoličky, konvektomaty, fritézy, indukční vařiče či sporáky, vařiče těstovin, grily rotační i lava, mycí stroje, kutry, řezačky masa, krouhače zeleniny, výdejní vozíky, režony, sporáky, chladící boxy, lednice, mrazáky, šokery, kávovary, překapávače, škrabky zeleniny, ohřívače nápojů, mixery, bezkontaktní baterie, drtiče odpadu, vitríny teplé i chlazené – prostě vše na co si jen lze vzpomenout.

Rovněž cokoliv dodat a vyrobit z nerezu není problém v jakémkoliv možném rozměru a provedení: stoly, skříně, dřezy, mycí stoly, police, regály, výlevky, umyvadla, odsavače par, podstavce, atd. …..

Prodáváme také příslušenství a potřeby pro gastroprovozy : mycí a oplachové prostředky na strojní či ruční mytí, chemii pro hygienu provozů, kuchařské potřeby jako naběračky, nože, hrnce, pánve, gastronádoby nerez i polykarbonátové , podnosy, termoporty, vozíky, apd.

Lze u nás i vypracovat návrh či studii Vašeho případného provozu včetně prováděcích výkresů , popř. jsme schopni zajistit stavební projekt na stavební povolení včetně veškerých nutných konzultací u příslušných orgánů.